Fra regnskap til lønn og rapportering-
vi er små, men fleksible og effektive!

Tone Sommerbakk Søfting

Tone Sommerbakk Søfting

Autorisert Regnskapsfører / Daglig Leder

+47 92 40 70 65
tone@censearegnskap.no

Marianne Magnussen

Marianne Magnussen

Regnskapsfører

Birgit Rode

Birgit Rode

Økonom / Regnskapsfører

+47 91 76 89 55
birgit@censearegnskap.no

Jabbar Reza

Jabbar Reza

Siviløkonom / Regnskapsfører

+47 98 04 90 48
jabbar@censearegnskap.no

Kristin Stuve

Kristin Stuve

Regnskapsfører

Kevi Tahir

Kevi Tahir

Revisor / Autorisert Regnskapsfører

+47 90 02 01 10
kevi@censearegnskap.no

Aleksander Karlsson

Aleksander Karlsson

Regnskapsassistent

Tale Snilsberg Søfting

Regnskapsassistent

+47 97 40 24 21
tale@censearegnskap.no

Inger Solberg

Inger Solberg

Regnskapsfører

Monica Berg

Konsulent / Regnskapsfører

Tone Sommerbakk Søfting

Tone Sommerbakk Søfting

Autorisert Regnskapsfører / Daglig Leder

+47 92 40 70 65
tone@censearegnskap.no

Marianne Magnussen

Marianne Magnussen

Regnskapsfører

Birgit Rode

Birgit Rode

Økonom / Regnskapsfører

Jabber Reza

Jabber Reza

Siviløkonom / Regnskapsfører

Kristin Stuve

Kristin Stuve

Regnskapsfører

Kevi Tahir

Kevi Tahir

Revisor / Autorisert Regnskapsfører

+47 90 02 01 10
kevi@censearegnskap.no

Aleksander Karlsson

Aleksander Karlsson

Regnskapsassistent

Tale Snilsberg Søfting

Regnskapsassistent

+47 97 40 24 21
tale@censearegnskap.no

Inger Solberg

Inger Solberg

Regnskapsfører

+47 91 35 14 05

inger@censearegnskap.no

Monica Berg

Konsulent / Regnskapsfører